WYNIKI KONKURSU „Świąteczna bombka”

Zespół Szkół przy Uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój oraz Samorząd Województwa Śląskiego ma zaszczyt poinformować, że komisja konkursowa wyłoniła laureatów w organizowanym konkursie „Świąteczna Bombka”.

Kategoria I:

I miejsce: Maja Kraus – Goczałkowice-Zdrój

II miejsce: Alicja Stoń – Istebna

III miejsce: Oliwia Siemieńska – Rabka-Zdrój

 Kategoria II:

I miejsce: Sylwia Łuszczyńska – Skoczów

II miejsce: Natalia Biernat  – Skoczów

III miejsce: Michał Szczygłowski – Rabka-Zdrój

 Kategoria III:

I miejsce: Jakub Sidło – Rabka-Zdrój

II miejsce: Natalia Miecznikowska – Orzesze

III miejsce: Karolina Ćwierz – Goczałkowice-Zdrój

Nagroda specjalna:

Dawid Stelmach

Filip Sokił

Jakub Sidło

Michał Gołębiewski

Wincenty Ptaszek

Michał Stelmach

 Jednocześnie serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział
i przygotowanie pomysłowych oraz barwnych prac.

 —————————————————————————————–

Wyniki konkursu „Zrozumieć niepełnosprawność”: 

Zespół Szkół przy Uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój ma zaszczyt poinformować, że komisja konkursowa wyłoniła laureatów i osoby wyróżnione w organizowanym ogólnopolskim konkursie plastycznym „Zrozumieć niepełnosprawność”.

Kategoria I: Klasy I-III szkoły podstawowej

I miejsce: Norbert Marć – Ocieka

II miejsce: Natalia Morciniec – Goczałkowice-Zdrój

III miejsce: Sandra Ochman – Lubliniec

 

Kategoria II: Klasy IV-VI szkoły podstawowej

I miejsce: Antonina Szczyrbowska – Rudołtowice

II miejsce: Piotr Kozioł  – Ropczyce

III miejsce: Kacper Michałowski – Rabka-Zdrój

 

Kategoria III: Klasy VII-VIII i III Gimnazjum

I miejsce: Anna Bruce – Pszczyna

II miejsce: Kamil Szymański – Katowice

III miejsce: Eliasz Heflinger – Racibórz

 

Kategoria IV: Szkoła Ponadgimnazjalna – brak prac konkursowych

 

Wyróżnienia:

  1. Miłosz Kopeć – Czechowice-Dziedzice
  2. Martyna Ponc – Ligota
  3. Lena Młynarska – Rudołtowice
  4. Julia Tyrna – Czechowice-Dziedzice
  5. Aleksander Kaszuba – Radlin
  6. Franciszka Pitura – Rudołtowice
  7. Emilia Daraż – Rybnik
  8. Justyna Duszeńczuk – Bielsko-Biała
  9. Sebastian Kaczor – Rabka-Zdrój
  10. Emilia Gogol – Jankowice
  11. Łukasz Mika – Rybnik
  12. Olivia Bednarek – Radlin
  13. Grzegorz Tracz – Szczyrk
  14. Kamil Dragon – Katowice
  15. Mikołaj Pala – Rudołtowice

 

ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Jednocześnie serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w IV edycji Konkursu Plastycznego „Zrozumieć niepełnosprawność” i przygotowanie pomysłowych oraz barwnych prac.

 

 Organizatorzy

——————————————————————————————————————————————–

 

regulamin

załącznik do regulaminu

kontakt: nauczyciele.stokrotka@onet.eu (organizatorzy)
zssstokrotka@zssstokrotka.wizja.net (szkoła)