„UŚMIECH DLA ŻABKI”- relacja p. bibliotekarki

Zajęcia z Bajkowozem zaczęliśmy od losowania figurek i pacynek. Następnie przeczytaliśmy fragment książki „Uśmiech dla żabki”. Potem zabawki, które wylosowały dzieci, prosiły o przekazywanie uśmiechu. W ten sposób, tak jak w książce, uśmiech zawędrował od Mamy Żaby do małej Żabki (jak dobrze, że w Bajkowozie są żaby 😀).
Po chwili rozmowy o tym, jak można kogoś rozweselić, przyszedł czas na zabawę z Bajkowozem.

A. Lebioda

 

ZDROWYCH, RADOSNYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

ŻYCZĄ: DYREKCJA, GRONO PEDAGOGICZNE ORAZ WSZYSCY PRACOWNICY ZSS PRZY UZDROWISKU GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ SP.Z O.O.

Z radością informujemy, że nasze uczennice” Barbara Kajstura, Oliwia Pająk i Martyna Bawaj zdobyły nagrody i wyróżnienia w  konkursie „Świąteczna Bombka” zorganizowanym przez Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce oraz Samorząd Województwa Śląskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Wyniki konkursu

 

WYNIKI KONKURSU 

 

Zespół Szkół przy Uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój ma zaszczyt poinformować, że komisja konkursowa wyłoniła laureatów i osoby wyróżnione w organizowanym ogólnopolskim konkursie plastycznym
pt. „Zrozumieć niepełnosprawność”.  

 

Kategoria I: Klasy I-III szkoły podstawowej  

I miejsce: Szymon Mazurek – Ciechocinek 

II miejsce: Julita Szczęśniak – Radziszów 

III miejsce: Sonia Widz – Goczałkowice-Zdrój  

 

Kategoria II: Klasy IV-VII szkoły podstawowej  

I miejsce: Natalia Michałek – Rabka-Zdrój 

II miejsce: Aleksandra Mrozik  – Oświęcim 

III miejsce: Mateusz Kopeć – Czechowice-Dziedzice 

 

Kategoria III: Gimnazjum i Szkoły ponadgimnazjalne 

I miejsce: Dominik Wolniczak – Kaszczor 

II miejsce: Barbara Banduch – Lubliniec 

III miejsce: Anna Krochmal – Dębica 

 

Wyróżnienia:  

  1. Maja Fuchs – Pszczyna  
  1. Zuzanna Hess – Goczałkowice-Zdrój 
  1. Emilia Pazdro –  Wola Ociecka 
  1. Martyna Gierat – Czechowice-Dziedzice 
  1. Piotr Kozioł – Wola Ociecka  
  1. Maja Pniewska – Gdynia 
  1. Alicja Ganowicz – Piece 
  1. Krzysztof Mantej – Szerzawy 
  1. Natalia Brudek – Wisła Wielka 
  1. Weronika Demska – Nowy Targ 
  1. Krzysztof Wicha – Rybnik 
  1. Natalia Kubacka – Radziszów 
  1. Zuzanna Świątek – Radziszów 
  1. Zuzanna Mazurek – Tychy 
  1. Weronika Dutko – Zabłudów 
  1. Jakub Skwarek – Pszczyna 
  1. Zuzanna Góra – Karpacz 

 

 

ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!  

 

Jednocześnie serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie pt. „Zrozumieć niepełnosprawność” i przygotowanie pomysłowych oraz barwnych prac.  

 

Organizatorzy